GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kryddburkar 15664135

nr 1566 4135

Kryddburkar

+ kannor, Tyskland. Höjd: 9-24 cm

Kondition: slitage, skador, krackeleringar

Utrop:

600 kr

måndag 25 september 2023
kl 20:07:35